Senarai Pelajar Selamat Tiba Di Jeddah Bagi Pesawat MH8021 Pada 4 Februari 2011 (Senarai Pertama

Ini ialah senarai nama nama  Pelajar Yang Telah Selamat Tiba Di Jeddah Bagi Pesawat MH8021 Pada 4 Februari 2011 (Senarai Pertama)

Bilik operasi Kompleks Tabung Haji Madinatul Al Hujaj, Jeddah untuk dihubungi
No tel: 00 966 5671 55 710 / 00 966 2630 16 38

Nama dan No Passport

1.ABDUL RAHMAN BIN MAHAMUD  -  A19023339

2. ABIR YASMIN BINTI MOHAMED ALI-A18538597

3AFIFAH BINTI RAMLI-A16683580

4.AHMAD FIRDAUS BIN MUHAMMAD -A 20149603

5.AHMAD HASSAN ALBANNA BIN AHMAD FUAD  AZZAM – A20764224

6.AHMAD HASSAN ALHUDAIBY BIN AHMAD FUAD AZZAM -A20246950

7.AHMAD RASHIDI BIN MOHAMAD – A 23064314

8.AIMI SYAHIRAH BT BAHAMAM -A 20017843

9AINA NADZIRAH MOHD YUNUS- -A 22465998

10.AINATUL MARDHIAH BINTI MOHAMMADIN  -A22324631

11.AINUL ANNISA BINTI MOHD ROZI -A 18537637

12.AISHAH BINTI MOHD SHAFIZI -A23053969

13. AISHAH BT MAZLAN -A 17765812

14.AISYA NURUL AIN BINTI MOHD SYAMSHUL -A23053986

15.AISYAH HUMAIRA’ BT. AKMAL-A 20707441

16.AKMAL B. AHMAD -A 18177378

17.ALIA NASIHA BINTI IBRAHIM-A 23064313

18.AMALIA NADIRAH BINTI SAMSURI-A 20204348

19.AMAN RIZAL BIN IBRAHIM-A19050413

20.AMANINA BINTI JUAZER RIJAL-A20367499

21.AMIRAH BINTI AB JALIL-A17767487

22.ANIS AFIFAH BINTI AB WAHAB -A22324743

23.ANIS ILIYANI BINTI MOHAMED RAES-A 22452859

24.ANIS NABILA BINTI MAT RAZALI-A 22233934

25.ANIS NABILAH BINTI AFIDEEN-A18446961

26.ANIS SAFIYYAH BINTI ABDUL RAHMAN

27.ANIS ZARINA BINTI ZARINI-A 22362790

28.ARBAHYAH BINTI ABDUL HALIM- A23471692

29.ARNI NURUL JANNAH BINTI OMAR KHAN-A 15973017

30.ATIQAH BINTI MOHD AYOB-A22225724

31.AZREENA BT ISHAK-A 21426508

32.BADRUL HISYAM BIN MAT HUSSIN-A19050411

33.BALQIS ASMA SAIDAH BINTI ADBUL SHUKOR-A 22757165

34.BALQIS BINTI LUQMAN- .A 19329579

35.BANAN SYAHIDAH BT YAAKOB -A 19110577

36.DAENG IMAM AHMAD ALFATEH  ISMAIL AL FARUQI-A19361599

37.DAENG NURAINA ADAWIYAH ZAILANI-A22637592

38.DAING NORZAINAH BT ZAILANI- A 15940091

39.DIANA BINTI AHMAD-A20384686

40.FADHILAH NAJAHI BINTI IBERAHIM-A 20267963

41.FADZLETTE NUR ALIA BINTI AHMAD ZAMZURI-A 22414927

42.FAIRUZ BINTI ISMAIL-A 20238737

43.FAKHRULLAH BIN AHMAD-A17667794

44.FARAH FATEEMA BINTI MOHAMAD-A 18560636

45.FARAH HANA BINTI HASSAN-A22932154

46.FARAH HANIN BINTI MOHD AZMI-A22247675

47.FARAH NUR BT MOHAMAD-A 18835883

48.FARAH NUR ZIHA BINTI BADRUL HISHAM-A22257948

49.FARAHZILAH BT ROSLI-A 17818966

50.FARHAH NAEEMAH BINTI MOHAMAD FAUZI-A 17722443

51.FARHANA HAZWANI BT ABU BAKAR-A 20237938

52.FARIHAH ZAIDAR BINTI ABD MAJID-A19023359

53.FATEN FARHANA BINTI SALLEH-A 17722416

54.FATHIAH NADIAH BINTI FAUZI-A222072432

55.FATIMAH BT SAIDIN-A 17827907

56.FATIMATUL ZAHRAQ BINTI ABDUL HAMID-A21108092

57.FATIN NABILA BINTI LUQMAN-A 19329580

58.FATIN SARAH BINTI ABD AZIZ-A18849268

59.FAUZIAH BT ABD RAHMAN-A 20372534

60.FAZIDAH BT BAHARUDDIN-A 21108117

61.FAZILAH BINTI ABDUL RASHID-.A19701772

62.HABIBAH ANUAR SOLEH-A22365453

63.HAFIDZAH HARIS-A19051936

64.HAFIZAH BT SALLEH-A 19084599

65.-HAIZURA BINTI ABDUL HADIA18830702

66.HAJAR ISMAIL AL FARUQI-A19361599

67.HAMIDAH BT DAUD-A19917619

68.HAMMADAH BT ESMET SIDQIE-A 20164047

69.HANAN SUHAILA BINTI UZAIR-A18417413

70.HANI SOFIA OMAR-A 23019475

71.HAZWANI NADYYRA BINTI HAMZAH-A18849638

72.HIDAYATUL HANIS BINTI HANAPI-A 22324662

73.HUMAIRAH BT HAFADZZUDDIN-A 17656446

74.HUSNA BINTI MOHD IBRAHIM-A 16654654

75.INIRAH SYAZWYN BINTI MOHD RAZALLY-A 18561838

76.INSYIRAH BINTI AHMAD KAMAL-A 20371120

77.ISMAIL ALFARUQI B.SALLEH-A 20359380

78.IZZAH BINTI AB RAHAMAN-A 17944823

79.JAMIL KHIR BIN BAHAROM-A23264610

80.JAWAHIR BT HARUN-A 17798207

81.KALTHUM BINTI MOHAMAD-A20374770

82.KHADIJA ANUAR-A 22557229

83.KHADIJAH BINTI ABDUL RAZAK-A20619322

84.KHAIRUL BARIYAH BT ABD LATIB-A 20013085

85.KHAIRUL BARIYYAH BT ABD. RAHMAN-A 20664535

86.KHAIRUL IZHAM BIN LUQMAN-A 16914669

87.KHAIRUL NAIM BIN SAMERI-A22171541

88.KHALIL BIN YAHYA-A19255187

89.KU KHAIRUL IZZATI BINTI KU SHARIMAN-A 20249369

90.KU NORASIKIN BINTI KU DIN-A18198493

91.LUQMAN AFIQ BIN MOHAMAD ISHAK-A 18831593

92.LUQMAN BIN MAHMOOD-A 19329578

93.LYANNA KHAIRUNNISYA BINTI YAHYA-A 15378808

94.MADIHAH AHMAD-A17660435

95.MADIHAH BINTI MALIKI-A 20210191

96.MAHFUZAH BINTI ABDUL HALIM-A17666247

97.MAIZATUL ADAWIYAH BT AZIZ-A 23300769

98.MALIK HAFIFI BT MUHAMAD YUSOF-A 20740783

99.MARDZIAH BT MOHAMAD ZAHID-A 15586412

100.MARIAM BINTI ABU BAKAR-A 23144595

101.MARYAM JAMEELAH BINTI ABD HAMID-A 19051172

102.MARYAM MOHD DIN-A18910952

103.MARYAM SHAKIRAH BINTI ZULSAKAR-A2239461

104.MARYAM ZAKARIYA-A22315740

105.MISS MUNA AL-SIYAMI-C781378

106.MOHAMAD ISHAK BIN MOHD ABU BAKAR-A 18059136

107.MOHAMAD NAJIB BIN SALLEH-A 22948551

108.MOHAMAD RIZAL BIN LUQMAN-A 23568021

109.MOHAMAD THAQIB MUHAMMAD SUHAIB-A23073129

110.MOHAMED AIZUDDIN ZAILANI-A15919111

111.MOHAMMAD FAQEHUDDIN BIN FAKRULLAH-A20601430

112.MOHAMMAD KHALISH NU’MAN BIN MOHD HAZIN-633808

113.MOHD ALHAFIZ BIN MOHD ZAHARI-A20557761

114.MOHD AMZAI’E BIN MOHD ROZI-A20927646

115.MOHD HAZIN BIN AHMAD-A17731291

116.MOHD KHAIRUN NAIM BIN SAMSURI-A 22171541

117.MOHD NUR AFZAN B.AB.WAHAB-A20373028

118,MOHD SHAFIQ BIN IBRAHIM-A 22150392

119.MOHD SHAFIZI BIN ISMAIL-A17619543

120.MOHD SYAMSHUL BIN SIDIK-A15214488

121.MUHAMAD FITRI BIN TOKIRAN-A 22757160

122.MUHAMMAD AZWAN B ABU BAKAR-A 19924776

123.MUHAMMAD RAYYAN BIN AHMAD-A 23668747

124.MUHAMMAD SUHAIB MOHAMAD-A20365670

125.MUNA LIYANA BINTI MUZAMIL-A22324652

126.NABILAH BINTI ISMAIL-633810

127.NADHIRAH BT AZMI-A 18989020

128.NADIANABILA BT ZAINUDIN-A 15730376

129.NAHDIYYAH RUSHDAN-A22213875

130.NASIBAH BINTI ABU BAKAR-A 16593359

131.NASYITAH FARHANAH JOHARI FAISAL-A16374162

132.NATASHA ANIS BINTI RUSLI-A 17820766

133.NATASHA RINA TUMIRAN-A22508385

134.NAZUHA BT AHMAD SUHIMI-A 22234084

135.NIK AZFAR AZIRAH BINTI NIK AZIZ-A22207273

136.NIK AZRAN BIN MOHAMED-A19361022

137.NIK FAKHIRA BINTI AB GHANI-A 22887686

138.NIK MOHD ABDUH BIN NIK MHD NOR-A 20600006

139.NIK MUHAMMAD MUAZ-A9505001

140.NIK NORAMALINA BINTI ROZIK-A 22616756

141.NIK TAQIA NUR SYAFAF BT NORDIN-A 22887987

142.NOOR ASIAH ABDULLAH-A22315742

143.NOOR FARHANA BINTI MOHAMMAD JAILANI-A 22466740

144.NOOR HUSNA ABU KHAIR-A18957647

145.NOORAMEERA RAHMAT-A 22797108

146.NOORUL HIDAYAHTIKA BT SAFIAN SAURI-A 20018586

147.NOR ADAWIAH BINTI MOHAMAD RAMELY-A 16349737

148.NOR AIN BINTI BAHORI-A 19126406

149.NOR AISHAH BT ZOLKAFLI-A 22254197

150.NOR AMIRA SHAKIRA BINTI ABDUL HALIM-A 23051087

151.NOR ASHIKIN BINTI MOHAMAD JAMALI-A  22407424

152.NOR FATIHAH SUHAILA BINTI YUSOFF-A 23470560

153.NOR HAZWANI BINTI SAMSUDIN-A18834548

154.NOR SABARIAH BT ABD SAMAD-A 15729579

155.NORATHIRAN BT MOHD RAHIM-A 19969971

156.NORHAFIZAH BINTI NORDIN-A 23127782

157,NORHALINA BT ABD HAPIT-A 17933913

158.NORHANIFA BINTI NGAH-A 22324604

159.NORIAH BT MOHD ZAHID-A 15586411

160.NORIZAH HUSSAIN-A21231839

161.-NORNAZILA BINTI MOHAMAD SHAFIIA 19125611

162.NORRAFIDAH BT JAGI-A 17765737

163.NUR AAINAA BINTI ABU HANIPAH-A 22906948

164.NUR AIDA SHUHADA BT ZULKIPLEE-A 18939027

165.NUR AKILAH BT ASHAARI-A 18937865

166.NUR ALYSYA BINTI MUSTHAFA-A22352937

167.NUR AMALINA BINTI ABD RAHMAN-A 22374799

168.NUR AMALINA HALIL-A15807165

169.NUR AMANINA BINTI SYARIFF TAN-A17875503

170.NUR AMNINA BINTI NORDIN-A 22151363

171.NUR ATIQAH BINTI AZIZOL HASSAN-A 23054648

172.NUR DALILI BINTI MOHD ZAINI-A 15694594

173.NUR DAYANA ISHAK-A 22401536

174.NUR FARAH AMEERAH BT RAMLI-A 22155424

175.NUR FARHAH HASINAH BT BAHARUDDIN-A 23389620

176.NUR FARHANA BINTI AB GHANI-A 17722464

177.NUR FARHANA BINTI ABU BAKAR-A22324659

178.NUR FARHANA BINTI ISMAIL-A 20192958

179.NUR FARHANA BINTI OTHMAN-A 19005375

180.NUR FATIHAH BINTI ABIDIN-A 19134627

181.NUR FATIN HALIL-A15807166

182.NUR FATIN HANIRA BINTI ABD PATAR-A22885686

183.NUR HANISAH BAHARUDDIN-A18840283

184.NUR HANISAH BT NASPU-A 20622158

185.NUR HAZIRAH BINTI MOHD AZLAN-A18742994

186.NUR HAZIRATULNAIM-A 17647235

187.NUR HIDAYATUL SHIMA BINTI ZAINAL ABIDIN-A 19737673

188.NUR HUSNA BINTI SAMAT-A 19026439

189.NUR IDAYU BINTI SHAFIE-A 18841331

190.NUR IMAN ALIA BINTI MOHD ROZI-A2002198

191.NUR IRADAH BINTI AZAMI-A 20353088

192.NUR IZZATY IZYAN BINTI ROSELAN-A22256441

193.NUR KHALILAH BINTI AHMAD ZAKI-A 22319305

194.NUR LIYANA BINTI ANUAR-A 23075015

195.NUR MARYAM BORHAN-A 14579907

196.NUR MASHITAH BINTI SIDEK-A22246899

197.NUR NADIAH BT TAPRI-A 22418945

198.NUR NAJLAA BT ZUKHALI-A 20254498

199.NUR RAIHAANA BINTI RUSHAMI-A16179617

200.NUR RAIHAN IZZATI-A22772533

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Senarai Pelajar Selamat Tiba Di Jeddah Bagi Pesawat MH8021 Pada 4 Februari 2011 (Senarai Pertama”

  1. [...] Kumpulan Pertama Pelajar Malaysia Selamat Tiba di Jeddah February 4th, 2011 nurizspace ShareUPDATE : SENARAI NAMA PELAJAR YANG SELAMAT TIBA DI JEDDAH 4HB FE 2011 [...]

  2. Jericho says:

    Syukur la dah dorang balik dengan selamat.. risau pulak bila dengar pasal 11k rakyat Malaysia dekat sana tu..

Leave a Reply

CommentLuv badge
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to personal loans, payday loans and world of warcraft gold